Co budu kupovat na Vánoce?

Vánoční dárkyVybírání vánočních dárků mi dělá každým rokem čím dál větší potíže. Všechno, co mě napadá jsem už koupila někdy v minulosti anebo dárek kupoval někdo jiný.

Navíc už to vypadá tak, že z předchozích vánočních dárků si můžeme vybavit celou novou domácnost a tak už opravdu nevím, co bych mohla vymyslet.

Raději už dnes nakupuji praktičtější dárky místo klasických kýčovitých anebo typicky vánočních dárků. Žádné ozdoby ani věci, které si člověk může dát do vitrínky rozhodně letos kupovat nechci. U praktických věcí může aspoň trochu člověk trochu vybírat to, co by se mohlo obdarovanému hodit, podle toho, jestli jde o ženu či muže a samozřejmě taky podle věku.

Co mi dělalo největší potíže byl výběr dárků pro babičky. I když už si dárky nedáváme tolik, jako v minulosti a stačí jen jeden hlavní dárek, který by měl udělat největší radost, musím tento trhák vymyslet.

Jaký dárek pro babičku?

nadobi-na-indukciProtože babička tráví hodně času u nového indukčního sporáku, který jsme jí dali loni na narozeniny, říkala jsem si, že bych vybrala nějaké nádobí na indukci.

Já osobně mám radši přípravu jídla na pánvích, ať už jde o smažené pokrmy anebo o dušenou zeleninu. Babička je však ještě ze starší školy a spíš jídla vaří, takže jsem se dívala, co by se dalo tady koupit.

Říkala jsem si, že by babičce mohla vyhovovat nějaká dobrá sada hrnců. Procházela jsem internetové obchody a když jsem zjistila ceny solidních sad hrnců, které jsem vybrala, raději jsem se rozhodla, že koupím jeden pořádný a kvalitní hrnec.

Nakonec to vypadá, že vezmu tlakový hrnec od Tescoma. Našla jsem tam dokonce v akci nabídku dvou tlakových hrnců ani ne za 2000 Kč. Škoda, že si nemůžu vybírat pár vánočních dárků pro sebe, tohle by byl určitě jeden z nich.

A co vy? Máte to na Vánoce s dárky taky tak těžké jako já? Co budete kupovat?