Co jsou to farmářské bedýnky?

I když jsou u nás stále lidé nakupovat levně, méně kvalitní zboží v supermarketech, objevuje se stále více zákazníků, především z řad žen, kteří mají zájem o kvalitní potraviny.

Problém bývá často s ovocem a zeleninou, mnoho z produktů je dováženo z ciziny a kvalita není příliš dobrá. Španělská rajčata či papriky mají neporovnatelnou chuť s těmi našemi, akorát dozrálými plody.

Málokdo z nás má ovšem možnost se k této čerstvé české zelenině dostat. V obchodech je většinou za velmi vysoké ceny a většina z nás si vlastní zeleninu nevypěstuje. Proto už se u nás před několika lety objevil trend tzv. farmářských bedýnek.

Zelenina přímo od farmářů

farmářské bedýnkyFarmářské bedýnka označuje směs ovoce a zeleniny z farmy či zahrady českých pěstitelů. Tito pěstitelé prodávají své přebytky lidem ve svém okolí tak, že jim pravidelně doručují bedýnky se zeleninou, kterou právě sklízí.

K tomu, abyste mohli zeleninu takto nakupovat je potřeba najít vlastní bedýnkové družstvo, tedy dodavatele, který už má pravidelné odběratele. Problém však bývá v tom, že farmáři nejsou schopni obsloužit mnoho klientů a tak už nové  zákazníky nenabírají.

Kde objednat?

Nedávno se však objevila možnost pro všechny zákazníky, kteří chtějí pro svoji rodinu jen zdravé potraviny. Jedná se o prodej farmářských bedýnek po celé České republice.

Doručování bedýnek, které obsahují směs nejrůznějších druhů zeleniny či ovoce, je pravidelně každých 14 dnů až k vám domů.
Tyto farmářské bedýnky si můžete objednávat na stránce www.BedynkyDoDomu.cz, kde si lze vybrat ze tří velikostí bedýnek se zeleninou.

Výhoda farmářských bedýnek je v tom, že máte zajištěno pravidelné dodávání českých potravin za rozumné ceny a nemusíte se obávat toho, že jíte zeleninu z dovozu. Podporujete tak české pěstitele a farmáře a zároveň získáte kvalitní potraviny.