Decolen nebo Nadrain?

decolen-nadrain-zkusenostiDva přípravky, které mají zajistit spokojenost dívek a dam s objemem jejich hrudníku. Ne vždy byla příroda štědrá, řada žen si připadá po těhotenství méně atraktivní a jiné zase chtějí o poznání pevnější poprsí.

Jde to vůbec i bez chirurgických zákroků, které jsou hodně drahé a mohou být potenciálně i zdraví nebezpečné?

Odpověď dají reference uživatelek dvou přípravků (Decolen a Nadrain), které obsahují přírodní fytoestrogeny – tedy látky, které dokáží vyrovnat hladiny hormonů a podpoří i kvalitu pokožky, což se samozřejmě projeví po celém těle.

Přírodní složení je tu jasnou samozřejmostí

Decolen Forte (http://www.decolen.cz/) obsahuje extrakt z chmele, sóji a zrníček vinné révy, běžně se doporučuje užívání jedné tablety denně.

Dávka šedesáti tablet, která je běžně v lékárnách a specializovaných obchodech se zdravou výživou k dostání, postačuje tedy na zhruba dva měsíce (a její cena se pohybuje mezi pěti a šesti stovkami).

Po nich by měl být znatelný určitý efekt, avšak diskuze se shodují v tom, že zapotřebí bude ještě o něco delší období.

Recenze dohledatelné na internetu jsou prakticky vždy pozitivní, ne pokaždé je ale spokojenost uživatelek stoprocentní, to je ale zcela pochopitelné. Prsa rozhodně nebudou o dvě čísla větší, ale měla by po jisté době užívání působit plnějším dojmem.

Druhým přípravkem, který si představíme, je NadraIN. Účinek by měl být tentýž, recenze jsou vcelku podobné jako u Decolenu.

Rozhodujícím faktorem by zde mohla být cena, protože cena šedesáti tablet (opět platí dávkování – co den, to tableta) je zhruba na tisíci korunách.

Recenze na Nadrain najdete v diskuzi na tomto webu, doporučujeme pročíst všechny – http://recenzezdarma.cz/nadrain-diskuze/

Je také pravdou, že oba výrobky se nedoporučují kojícím a těhotným ženám, minimální doba užívání by měla být zhruba čtvrt roku, teprve poté se docílí nějaký efekt.

Po tříměsíční kúře je možné dávky asi na měsíc vysadit, a to z preventivních důvodů, jak je u podobných přípravků nakonec pro zkušené uživatelky zvykem.

Přidat komentář