Elasti-Q [recenze]: Pomůže maminkám s prevencí strií?

Těhotenství je období, v jehož průběhu dochází k velkému množství tělesných změn. Vzhledem k tomu, že se zvětšuje objem břicha a prsou, mohou se na kůži objevit nevzhledné strie, které mohou pošramotit vaše sebevědomí. Dnes se podíváme, zda vám s tímto problémem pomůže krém Elasti-Q.

elasti-q krém recenze

Strie mohou vzniknout z mnoha různých důvodů. Celkem často je můžeme pozorovat po rychlém přibrání, nebo naopak po hodně rychlém hubnutí. Tradičně si je ale nejčastěji spojujeme s obdobím těhotenství, v průběhu kterého se výrazně zvětšuje objem břicha a prsou.

Jelikož to není jediná změna, se kterou se musí ženy po fyzické stránce vypořádat, je pochopitelné, že se snaží tyto negativní dopady na jejich tělo minimalizovat. Například u strií hraje velkou roli pravidelné mazání.

  ? Nakupujte bezpečně: Elasti-Q nebo jakýkoliv jiný krém proti striím doporučujeme kupovat v ověřených e-shopech. Získáte záruku toho, že se jedná o 100% originální výrobek se zárukou kvality.  ✅  Elasti-Q na Prozdravi.cz

Co vám může v tomto ohledu nabídnout tělový krém Elasti-Q? Opravdu pomáhá?

Co je Elasti-Q

elasti-q krém

✅ Elasti-Q je značka, která se orientuje především na těhotné ženy, které jsou vznikem strií ohroženy nejvíce. Kromě krémů a olejů proti striím najdete v nabídce i doplňky stravy s kyselinou listovou, která se doporučuje těhotným ženám. Tato látka má totiž významný podíl na normálně postupujícím těhotenství. V neposlední řadě najdeme v nabídce i další vitamíny a minerály.

Tip redakce – Elasti-Q Original

? Tělový krém k prevenci strií

✅ kombinace čtyř účinných látek
✅ udržují vaši pokožku pevnou a pružnou
✅ podporuje regenerační procesy v kůži
✅ má hojivé a zklidňující účinky

Elasti-Q krém

 Pravděpodobně nejoblíbenějším přípravkem vůbec je ✅ Elasti-Q Original tělový krém , který v těhotenství používá nejedna maminka, a který je ve srovnání s jinými přípravky na strie od dalších značek cenově mnohem dostupnější. (Pro představu, jedna tuba, která má objem 200 ml, vás může přijít na pouhých 245,-.)

Mezi výhody tohoto krému patří:

 • Hydratace
 • Výživa pokožky
 • Ochrana
 • Podpora pružnosti

Samozřejmě, pokud se budete doma na tento krém jenom koukat, je pochopitelné, že vám s ničím nepomůže. Abyste dosáhly nejlepšího účinku, doporučuje se po něm sáhnout dvakrát až pětkrát denně. Co se týče ideálního načasování, s mazáním začněte ke konci prvního trimestru, kdy začíná být těhotenství vidět.

Obsažené látky

✅ Elasti-Q Original tělový krém není jen tak ledajaký krém, který by šlo zaměnit za jiné krémy z drogerie. Ve srovnání s mnoha ostatními totiž obsahuje komplex několika pečujících látek, které se společnými silami postarají o to, aby kůže nápor těhotenství zvládla.

Ve formuli krému objevíme třeba:

 • Vitamín E
 • D-panthenol
 • Elastin
 • Kyselinu hyaluronovou

Jelikož jsou to všechno látky, které kůže potřebuje ke svému normálnímu prospívání, určitě se vyplatí po něm sáhnout.

Zkušenosti zákaznic

elasti-q v těhotenství

Vzhledem k tomu, že na srovnávačích zboží vidíme opravdu vysoké hodnocení, zdá se, že jsou ženy s krémem ✅ Elasti-Q spokojené. Pojďme se ale podívat na jejich konkrétní vyjádření, která by vám mohla pomoci při rozhodování, zda i vy dáte tomuto krému šanci.

Ženy, které tento krém vyzkoušely, o něm nejčastěji říkají, že:

Výhody

 • Se jim v těhotenství neudělala ani jedna strie
 • Ho používají i po porodu
 • Po něm sahají pravidelně
 • Hezky a nevtíravě voní
 • Se dobře roztírá
 • Funguje
 • By ho doporučily i ostatním ženám

Zkušenosti zákaznic na internetu

elasti-q na strie

Zdroj: Heureka.cz

elasti-q krém zkušeenosti

Zdroj: Pilulka.cz

elastiq krém diskuze

Zdroj: eMimino.cz

 

elasti-q hodnocení

Zdroj: Zbozi.cz

simlpy you elasti-Q

Zdroj: Leky-poradna.cz

Některé dámy měly výhrady k tomu, že se tento krém trochu déle vstřebává. Nejde ale o nic, co by nešlo zvládnout, takže se jedná pouze o drobný detail, který s přihlédnutím k ostatním benefitům můžete hravě ignorovat.

Jak můžete vidět, drtivá většina žen je s krémem proti striím ✅ Elasti-Q Original velmi spokojená, takže se ho nemusíte bát vyzkoušet ani vy.

 

 

Také máte s krémem Elasti-Q proti striím dobrou zkušenost?

Přidat komentář