Hubnutí s Green Coffee

Green CoffeeNa internetu se stále více mluví a novém doplňku stravy, který by mohl fungovat jako přípravek na hubnutí. Jde o extrakt Green Coffee, který se prodává jako tablety.

Za 30 kapslí zaplatíte zhruba 360 Kč, což vám vystačí s uvedeným dávkováním 1 tableta/den přesně na měsíc.

Na internetu se můžete dočíst o tom, jaké má Green Coffee pozitivní účinky při hubnutí, ovšem je to tak doopravdy?

Green Coffee funguje jako silný antioxidant, což je látka, která je při hubnutí důležitá. Sama o sobě vám však tato látka se spalováním tuků nepomůže – antioxidanty totiž do těla přijímáme každý den, působí tak totiž i vitamíny či další látky.

Green Coffee od Dr. Oz

Zelená káva je na internetu také nabízena v balení po 800 mg dávkách, které vám vystačí na jeden měsíc. Cena je ovšem oproti klasickému extraktu mnohem vyšší, za balení zaplatíte zhruba tisícovku.

Díky tomuto balení máte prý zhubnout až 14 kilogramů. Mělo by vám stačit jedno balení, během měsíce se vám má podařit uvedenou hmotnost snížit.

Stejně jako u dalších Weight Loss přípravků na hubnutí působí tablety se zelenou kávou až moc ideálně a pravda bude asi trochu jiná. Můžete se o tom dočíst například na stránkách RecenzeZdarma.cz, na kterých uživatelky o tomto doplňku stravy diskutují.