Japonská půjčka – nejvýhodnější SMS půjčka na trhu

japonska-pujckaO SMS půjčkách se v našem magazínu pro maminky zmiňujeme relativně často, protože je to právě jeden z úvěrových produktů, který využívají maminky na mateřské dovolené velmi často.

Jde totiž o rychlý, bezpečný a snadný způsob, jak mohou v nepříznivé situaci získat finanční prostředky na cokoliv potřebují.

Mezi hlavní výhody těchto půjček patří tedy rychlé vyřízení, které je možné i přes internet, nízké podmínky – takže vám často půjčí i když máte zápis v registru a dále si můžete půjčit opravdu na cokoliv a není potřeba žádné prokazování účelu půjčky.

Na trhu s nebankovními produkty funguje množství firem, které formou těchto SMS půjček poskytovateli pravidelně finanční pomoc množstvím lidí, kteří byli v nouzi před výplatou.

Každý z těchto klientů si ovšem za tyto expresní služby připlatil, protože vypůjčení každé tisícovky od těchto firem vás měsíčně vyjde na pár set korun.

Až donedávna u nás nikdo levněji peníze nepůjčoval, ovšem před pár lety se tu objevila Click Credit půjčka, kterou zašťitovala známá Home Credit. Teprve až s touto půjčkou se začalo blýskat na lepší časy.

Click Credit se ovšem v polovině letošního roku 2015 transformovala do nového produkty s názvem Japonská půjčka.

Japonská půjčka se zatím ukázala jako jedna z půjček, která má opravdu bezkonkurenční úrokové sazby o několik tříd níž, než konkurenční nebankovní společnosti.

Přehled úroků a poplatků si můžete prohlédnout například na této stránce >>

Abyste měli představu, kolik zaplatíte za půjčení peněz u Japonské půjčky, ukážeme vám to v následujícím příkladu.

Pokud si půjčíte 5000 Kč na 30 dnů, což je klasické období u této půjčky, přeplatíte pouze 165 Kč, celkem 166 Kč vč. ověřovacího poplatku, nic dalšího neplatíte.

Kromě klasické krátkodobé SMS půjčky nabízí Japonská půjčka další spotřebitelský úvěr se splatností na rok. Díky tomuto druhému úvěru si můžete požádat až o 50 000 Kč.

Přidat komentář