Kyselina chlorogenová – recenze a zkušenosti

Další doplněk stravy, který podle některých funguje skoro na jedničku a jiní jej nemohou ani cítit. Kyselina chlorogenová přichází opět na scénu.

Jde údajně o skvělý přípravek na hubnutí, který navíc pomůže snížit krevní tlak a je to výborný antioxidant. Má i dobré psychostimulační účinky, hodí se tedy i vysokoškolským studentům, učícím se marně zcela nelogická skripta.

Naše recenze kyseliny chlorogenové

Recenze kyseliny chlorogenové je tak obvykle dost pozitivní, ale nejde samozřejmě o všelék, jak by si někteří jistě mohli po přečtení předchozích vět myslet.

Je to jen a pouze doplněk stravy, který může hodně pomoci, musíte jej ale podpořit změnou životního stylu, tedy pokud zrovna žijete tak nějak nezdravě, nehýbete se a přecpáváte se sladkým a uzeninami. Zázračné pilulky totiž opravdu neexistují, patří jen do světa pohádek a bájí.

Kyselina chlorogenová recenze je velkým hitem posledních měsíců, podobně jako snad každý nově objevený přípravek na hubnutí.

Cena sice není zrovna nízká, ale nedá se nic dělat, pro zhubnutí se musí udělat leccos, a když Vám pak někdo pochválí postavu, je to za všechny peníze, nebo ne?

Za pět týdnů dvacet kilo? To je samozřejmě zjevný nesmysl a klamavá reklama, ale kilogram týdně, to už s kyselinou chlorogenovou (CGA800) a pravidelným cvičením samozřejmě lze.

Rychlé hubnutí snadno – opravdu?

Za půl roku to dělá 26 kilogramů, takže proč to nezkusit? Stačí jen vyřadit sladkosti a sladké limonády, pak budete mít hned našlápnuto k lepší váze. A nebudete se za sebe stydět, což je důležité.

Kyselina chlorogenová je obsažená v zrncích zelené kávy, spaluje tuk, pomáhá detoxikaci organismu a snižuje hladinu krevních cukrů. Ano, samozřejmě má mnoho pozitivních účinků, ale nejde o nic samospásného, snažit se musíte především Vy sami.