Lefery krém – recenze na internetu

lefery-krem-recenzeMožná, že část z vás, podobně jako já, zaslechla něco o super krému na pleť s názvem Lefery Active. Tenhle krém má pomáhat především těm starším z nás, které mají problémy s vláskami a rádi by ještě vypadaly mladé.

Na stránce http://www.leferyactive.cz/ se dočtete základní informace o tomhle produktu, jaké mají balení a jak to zhruba funguje. Cenu jsem tam ale nikde neviděla, tak jsem zkusila kliknout na odkaz „Objednejte“. Bohužel následovalo to, čeho jsem se obávala.

Objevila se mi nová stránka, už ne klasická firemní od Lefery Active, ale jejich „lákavá“ stránka, s mnoha příklady, konkrétními ukázkami a osvědčeními. Rychle jsem to projela a dole vidím cenu 1 370 Kč a to je dokonce po slevě, takže prý ještě ušetřím.

Vypadalo by to možná zajímavě, kdybych už podobné stránky neviděla před rokem, či dvěmi. Možná si některé z vás vzpomínají na superhubnoucí tabletky Weightloss, potom na kyselinu hyularovou a nyní na CGA800.

Všechny tyhle produkty měli společných několik věcí – byli předražená, prodejní stránky si byli až nečekaně příliš podobné a na internetu se velmi objevilo v diskuzích plno recenzní a zkušeností od oklamaných uživatelek.

Proč byly oklamané? Mnoho z nich si tablety či krém zakoupilo, ale tyhle přípravky vůbec nefungovaly tak, jak prodejce sliboval.

Část z nich chtěla tedy produkty vrátit, ale ejhle – nešlo to. Na telefony nikdo nereagoval, firma sídlila v Polsku a dokonce ani ČOI s tím nemohla nic udělat.

Bohužel se každý rok nebo půl rok objeví nějaká supernovinka, ať už krém Lefery na pleť nebo tablety na hubnutí a mnoho lidí, kteří nečtou zkušenosti na internetu se bohužel nechají napálit a utratí za tyhle přípravky nemalé peníze.

Právě proto jsem se rozhodla napsat tenhle varovný článek, abych mohla i já svoji negativní zkušenost sdílet. Přípravek Lefery a podobné přípravky od polské firmy už nikdy více!

A co vy, taky jste se nechali napálit, nebo vám zkušenosti na internetu pomohli včas prohlédnout tuhle klamavou reklamu?

One Response

  1. Dana Vyjídáková 17.4.2016