Matcha tea – recenze, kde koupit

Čaj, který se připravuje z prášku a díky němuž budete čilí po celý den. Omlazuje, uzdravuje, ale především dodá obrovskou porci energie.

Matcha tea je skutečným fenoménem moderní doby, zkušenosti mnichů z buddhistických klášterů hovoří jasně, jde o efektivního pomocníka v době, kdy se necítíte ve své kůži.

Pomáhá zhubnout, dodá chuť do života, jde o instantní zelené zdraví. Funguje ale opravdu na jedničku nebo je to spíš takový reklamní trik?

Nevýhodou je hodně trpká chuť

Pokud máte rádi sladké, tak s Matcha tea budete mít určitě problém. Celá řada uživatelů si stěžuje na trpčejší chuť, než je u klasických evropských čajů zvykem. Řešením je ovšem dochutit si Matcha čaj citronem či pomerančem, případně přidat med nebo sirup.

Rychlejší metabolismus, ale také zaručená porce energie, tudíž není vhodné pít čaj předtím, než chcete usnout – lepší bude takový malý ranní rituál pro povzbuzení celého těla.

Dá se pít i za studena a připravený je během krátké chvíle, doba přípravy je tedy plus.

Jak pít Čaj Matcha? Diskuze na Vinted >>

Jistou nevýhodou ale je, že organismus běžného Středoevropana nemusí být na asijskou produkci zrovna navyklý, to platí třeba i u plodů kustovnice (goji), tudíž je třeba začít popíjet Matcha tea velmi opatrně a pozvolna.

Očista těla od škodlivin je zaručena, jde o přírodní antioxidant, který má v každém šálku zhruba pětinásobné množství ceněných živin oproti klasickému zelenému čaji. I to zní velmi zajímavě, že?

Recenze na Matcha zelený čaj v prášku

Reference uživatelů napříč českým internetem jsou hodně často pozitivní. Negativní recenze neznějí samy o sobě nijak přesvědčivě, jsou velmi krátké a nevystihují jádro problému.

Ty recenze, které jsou pozitivní, jsou ovšem obsáhlejší a často naznačují, že negativní reference nemusí pocházet od reálných klientů.

Otázkou je, kde se vlastně nachází pravda – a je dost dobře možné, že někde uprostřed. Matcha tea je ovšem schváleným produktem, který se u nás smí prodávat a máte jedinečnou příležitost ho minimálně zkusit, na tom se nic nemění…

Pijete čaj Matcha tea? Přidejte vaše hodnocení, recepty či zkušenosti dolů do diskuze 🙂

Lualuu

Cajik je super :) driv mi nechutnal, ale ted se na nej dokonce i tesim.nez jsem ho zacala pit, mela jsem problemy se spankem..ted se to zpravilo, dokonce i muj cholesterol vyrazne klesl, takze me doktorka chvali :))) a nejake to kilo mi taky spadlo. Urcite se vyplati do nej zainvestovat, hlavne bacha nato, kde caj kupujete..dejte prednost obchudkum se zdravou vyzivou a fitnes obchodum ;)

One Response

  1. Matcha 7.6.2018

Přidat komentář