MycoBaby dračí sirup [recenze]: Zajistí dětem lepší imunitu?

Dračí sirup MycoBaby, případně ještě tygří sirup MycoMedica, jsou doplňky stravy pro děti, které slibují podporu imunitního systému. Jelikož potomci bývají náchylnější k nejrůznějším virózám a dalším chorobám, kvůli kterým s nimi musíte zůstávat velmi často doma, dnes se podíváme na to, jestli je MycoBaby dračí sirup opravdu tak dobrý, jak se o něm říká.

Jakmile dáte malé dítě do školky, je to jen otázka času, kdy vám přinese domů nějakou virózu nebo dětskou nemoc. Problémy ale mohou nastat i poté, co spolu začnete chodit do zájmového kroužku nebo dětské herny, kde potomek přijde do kontaktu jak s novými dětmi, tak (bohužel) i s jejich bacily.

I když všichni tak nějak víme, že dětský imunitní systém potřebuje některými chorobami projít (což je třeba případ neštovic), čím méně je dítě nemocné, tím lépe. Především i kvůli častým pracovním absencím, které mohou ohrozit finanční situaci vaší rodiny.

Má smysl podávat dětem dračí sirup MycoBaby? Jaké jsou s ním zkušenosti? A jaké je jeho složení?

O dračím sirupu MycoBaby

Diskuze často obsahují rady a tipy maminek, jak podpořit imunitní systém dětí, které jsou častěji nemocné. Jedním z nich je užívání dračího sirupu MycoBaby, který obsahuje kromě bylinek ještě vitální houby. Ve své podstatě jde tedy o doplněk stravy, který vychází z principů čínské lidové medicíny.

Složení sirupu MycoBaby podporuje normální proudění energie Qi u dětí i dospělých. Také podporuje normální činnost imunitního systému a normální stav horních cest dýchacích.

Složení dračího sirupu

Pravděpodobně vás zaujalo, že tento doplněk stravy vychází z tradiční čínské medicíny. Hodně zajímavá je i informace o tom, že obsahuje některé hojně používané houby. Co přesně je tedy v jeho složení?

Když se na něj zaměříme blíže, najdeme v něm:

 • Reishi
 • Cordyceps
 • Echinaceu
 • Acerolu
 • Holandské kakao
 • Vitamín C

Jaké je dávkování?

V první řadě, tento sirup není vhodný pro děti do 3 let. Od 3 do 7 let můžete dětem dávat 5 ml 1-3x denně. Od 7 let pak můžete podávat 5 ml 2-6x denně. V jednom balení pak najdete 200 ml produktu.

Kolik stojí a kde ho koupit?

Cena tohoto doplňku stravy je velice příznivá. Za jedno balení zaplatíte kolem 199,-. Dobrá je i jeho dostupnost, protože je běžně k dostání v lékárnách.

Zkušenosti rodičů

Nyní se podíváme na konkrétní hodnocení. Díky zkušenostem nakupujících si dovedete udělat poměrně dobrý obrázek o tom, jestli má smysl do tohoto výrobku investovat své těžce vydělané peníze.

V uživatelských recenzích rodiče nejčastěji říkají, že:

 • Sirup podpořil imunitu jejich dětí
 • Ho používají při kašli a rýmě
 • Dobře chutná, takže dětem jeho užívání obvykle nevadí
 • Ho kupují opakovaně
 • Se jim líbí jeho přírodní složení
 • Se jim děti zdají být méně nemocné
 • Jim při dlouhodobých problémech s nemocností pomohlo až tohle

Někteří rodiče uvádějí, že se jim cena za jedno balení zdá být docela vysoká. Na druhou stranu, mnoho z nich říká, že před spotřebováním jednoho balení šli koupit několik nových. Z toho celkem jasně plyne, že jsou s jeho používáním opravdu spokojení.

Některé děti mají i přes sladkou chuť sirupu s jeho užíváním problém, jedná se ale spíš o minimum případů. Z toho důvodu by vám nemělo nic bránit v tom tento doplněk stravy pro děti při nejbližší příležitosti vyzkoušet.

Přidat komentář