Naše Mléko [recenze]: Doopravdy prémiová kojenecká výživa?

Ne všechny maminky si mohou po porodu dovolit plně kojit. Například z důvodu toho, že nemají dostatek mateřského mléka. U dítěte se však může objevit například i alergie. Dnes se podíváme na to, co vám může nabídnou kojenecká výživa Naše Mléko.

naše mléko recenze

Snad každá žena si přeje, aby její miminko (či batole) správně prospívalo. Za normálních okolností by byla jeho výživa vyřešena kojením, ovšem, nejedná se o samozřejmost. Ne každá žena má dostatek mateřského mléka, kterým by dokázala pokrýt potřeby dítěte. Některé ženy nemohou dokonce kojit vůbec, nebo se jejich dítě nechce správně přisát.

Důležitá informace: Přirozené kojení je nejdokonalejší výživou pro vaše dítě. Pokud s ním máte potíže, poraďte se s ošetřujícím lékařem nebo s kvalifikovanou laktační poradkyní, která vám s ním pomůže.

V neposlední řadě, alternativy hledají i ženy, které mají dítě se specifickými potřebami (ano, i miminka mohou být alergická) nebo ty, které musí kvůli svému zdravotnímu stavu užívat léky, které jim kojení zcela znemožňují.

Nakupujte bezpečně: Naše Mléko nebo jakoukoli jinou kojeneckou výživu doporučujeme kupovat v ověřených e-shopech. Získáte záruku toho, že se jedná o 100% originální výrobek se zárukou kvality. ✅  Naše-mléko.cz

Je vhodné v těchto situacích vyzkoušet prémiovou kojeneckou výživu Naše Mléko?

Co je Naše Mléko?

Jak už bylo uvedeno výše,  Naše Mléko je  prémiová kojenecká výživa, která ale není vyrobena z kravského, ale naopak z kozího mléka.  Vzhledem k tomu, že Naše Mléko obsahuje as1-kasein, jedná se o velmi zajímavý produkt. Také možná nevíte, že společnost GOLDIM, která za Naše Mléko stojí, se na výrobky pro děti orientuje již od roku 1992. (Z čehož plyne, že jde o společnost, která má na tomto poli mnoho zkušeností a jde o tradičního výrobce.)

Dále je pozitivní, že se tato společnost se angažuje i v jiných oblastech péče o děti. Nedávno například darovala 5 monitorů dechu nemocnici v Českém Krumlově. (Což je účinná prevence náhlého úmrtí kojenců.)

Tip redakce – Naše mléko

 ? Prémiová kojenecká kozí výživa 

✅ Kozí kaše
✅ Kojenecká kozí kaše
✅ Sušené kozí mléko
✅ Bylinné bio čaje

 

Sortiment Naše Mléko

Určitě víte, že kojenecká výživa je obvykle označena číslem. Nejinak je tomu v případě kojenecké výživy  Naše Mléko, která má pokračovací mléka (která jsou označena číslem 2) a batolecí mléka (která mají číslo 3). Všechna tato mléka jsou přizpůsobena potřebám dítěte v daném období vývoje.

Vzhledem k tomu, že umělá výživa pro děti nepatří mezi nejlevnější (z velké části i kvůli tomu, že její spotřeba bývá poměrně dost velká), Naše Mléko nabízí výhodnější balíčky, kdy budete mít doma dostatečné množství zásob.

 

Proč ho vyzkoušet?

Pokud z nějakého z výše uvedených důvodů nemůžete plně kojit, nebo se někde vyskytl nějaký vážný zádrhel,  Naše Mléko vám může pomoci i přes tyto komplikace dítěti zajistit výživu.

Mezi jeho hlavní přednosti (kromě již zmíněného as1-kaseinu) patří:

 • Absence bílkovin kravského mléka
 • Snadná stravitelnost výživy i pro děti s citlivějším zažíváním
 • Bez obsahu GMO a palmového oleje
 • Přirozený obsah GOS a nukleotidů

Co na něj říkají maminky?

Nyní se podíváme na to, co na  Naše Mléko říkají maminky, které se do něj rozhodly vložit svoji důvěru. Byly s ním spokojené?

Ženy, které mají s Naše Mléko osobní zkušenost nejčastěji říkají, že:

Výhody

 • Se jim líbí, že jde o český výrobek
 • Jim vyhovuje jeho příznivá cena
 • Dítě ho pije
 • Vyhovuje i dětem, které mají citlivé zažívání
 • I při dlouhodobém pití dítě dobře prospívá
 • By ho rády doporučily ostatním maminkám
 • Se dítěti po změně kojenecké výživy zlepšila nálada a už je z něj veselé miminko

Zkušenosti zákaznic na internetu

naše mléko zkušenosti

Zdroj: Zbozi.cz

našemléko hodnocení

Zdroj: Heureka.cz

našemléko diskuze

Zdroj: eMimino.cz

naše mlého hodnocení

Zdroj: Heureka.cz

naše mléko diskuze

Zdroj: Alza.cz

Některé ženy zmínily, že by jim vyhovoval trochu jiný typ balení a některé také uvádějí, že se jim zdá, že se tato výživa trochu komplikovaněji rozpouští. Vzhledem k ostatním zkušenostem se ale jedná o drobnosti.

Pokud tedy potřebujete z nějakého důvodu tento typ produktu použít, není důvod, proč  Naše Mléko nedat šanci. Pokud je to ale možné, vždy preferujte přirozené kojení.

 

Máte s produkty Naše Mléko osobní zkušenost? Pokud ano, podělte se o ni v komentáři.

Přidat komentář