Několik tipů jak ušetřit na online nákupech

slevove-kody-kuponyV dnešní době je velmi obtížné vybrat ten správný produkt. Mnoho eshopů, ještě větší nespočet produktů a navíc mediální masáž z každé strany… Jistě víte o čem mluvím.

Ať už vybíráte drahou věc, jako novou televizi či auto, anebo zboží každodenní spotřeby, je téměř nemožné vybrat to pravé za příznivou cenu. Každý obchodník recenzuje své zboží jako nejlepší, ale kdo se v tom má vyznat?

Nevybírejte jen podle ceny

Z vlastní zkušenosti mohu potvrdit, že i dražší může být levnější. Pokud správně vyberete a nenecháte se ovlivnit reklamou, zakoupená věc vám může splnit mnohem větší službu a přinést tak vyšší užitek než ta nejlevnější.

Dobrý obchodník nemá potřebu tlačit své prodeje jen pomocí ceny, kvalitní obchod musí nabídnout přidanou hodnotu jako realistické označení produktu, know how jak jej používat a především záruční i pozáruční servis.

Po předchozích špatných zkušenostech s online nakupováním jsem se sama rozhodla, že již nebudu nakupovat levné cetky v druhořadých eshopech, zboží budu pečlivě vybírat nejen podle ceny, ale také podle recenzí a zkušeností předchozích návštěvníků a zákazníků.

Možná mně nebudete věřit, ale za stejné peníze toho nakupuji mnohem více. Velké a kvalitní obchody totiž nabízí mnoho slevových akcí. Například jsem se přihlásila pro odběr emailového newsletteru z mnoha módních obchodů a vybírám tak zboží v akci, které pro mě není v daný okamžik natolik potřebné.

Například oblečení pro svou dceru nakupuji výhradně s předstihem v akčních slevách, i když vím, že bude trvat několik měsíců nebo let než dcerka do něj vyroste. Toto mně přináší náskok a úsporu oproti ostatním.

kuponikI tak je to drahé? Není! Dá se ušetřit mnohem víc

Mým dalším tajným tipem jsou slevové kódy a slevové kupony. Ráda sleduji portál Kuponik.cz, kde jsou k nalezení kódy slevových kuponů do mnoha obchodů, které jsou ověřené, velké a kvalitní.

Mnoho obchodníků nabízí čas od času například dopravu zdarma, dárky k nákupu a právě předem zmiňované kupóny na slevy.

Ať už se chystáte nakoupit oblečení, výbavu pro miminko nebo zahradní nábytek, na Kuponíkovi najdete vždy tu pravou slevu. Ať už se jedná o procentuální slevu nebo slevu ve výši několika stokorun, jistě vždy ušetří vašemu rozpočtu.

Tak co, našli jste také slevu na váš produkt?

One Response

  1. Zdeněk 25.1.2017

Přidat komentář