Penny skateboardy pro dívky

Skateboardy jsou určitě sportovním vybavením, které jsme zvyklí vídat spíše u náctiletých chlapců v amerických filmech. Je však pravdou, že si tohle náčiní stále více oblíbily i zástupkyně něžného pohlaví.

Penny skateboardy pro dívky jsou toho jasným důkazem. Co o nich vlastně můžeme říci zajímavého a čím se vyznačují?

Skateboardy pro dívky jsou lehčí

Flowery-velikostiZatímco skaty určené chlapcům něco váží, ty pro děvčata mají hmotnost přeci jen trochu odlišnou.

Přirovnejme to třeba k činkám a jinému posilovacímu náčiní – ty dámské jsou výrazně lehčí a kromě jiného hrají všemi barvami, včetně těch líbivě pastelových.

Přesně to se dá říci o skateboardech značky Penny určené zejména dívkám. Váha do dvou kilogramů a délka až šedesát centimetrů, lehký a přenosný skateboard pro děvčata rozhodně není žádnou novinkou sezony.

Naopak, ačkoliv je tento skate plastový, výrobce garantuje životnost i poté, co jej nedopatřením přejedou kola automobilu. Prostě vydrží úplně všechno, co se vydržet dá.

Penny skateboard nabízí zajímavou cenu a je také velice skladný, snadno si jej dáte do batohu a nebudete v žádném případě MHD platit za zavazadlo navíc.

Nemusíte se také bát, že budete svou jízdou dělat hluk – ve městě po chodnících a silnicích pojedete tak, že se nikdo penny-boardneohlédne. Žádný randál, žádná pozornost navíc.

Penny je ideální pro všechny

Ať už jste naprostá začátečnice nebo patříte k těm, které mají se skateboardem už nějaké zkušenosti, značka Penny je vhodná úplně pro všechny.

Ačkoliv jsou z plastu a na první pohled to nemusí přijít reálně, mají skvělou nosnost – až sto kilogramů!

Unesou tedy prakticky kohokoliv, jezdit na skateboardech není jen výsadou nejštíhlejší části populace.

No Responses

  1. Pingback: Recenze na Penny board od Zefstyle 10.11.2016

Přidat komentář