Platan Clinique zkušenosti

platan-clinique-recenzeEstetická medicína, řešení problémů s vlasy, šetrná metoda liposukce nebo trvalá depilace. To je jen malá ochutnávka toho, co nabízí Platan Clinique. Moderní metody a postupy, kosmetické operace v zajímavé cenové relaci.

Vybrat si zde můžete z celkem tří klinik, které sídlí v Praze, Olomouci a Opavě.

Injekční lipolýza, omlazení pleti, ale také efektivní diagnostika, která odhalí nežádoucí bakterie a viry, ale také nádory a parazity.

Klinika Platan Clinique – liposukce bez bolesti

Například liposukce může být i bez bolesti a současně i bez lokálního umrtvení. Postarají se o to nejmodernější přístroje, jimiž disponuje právě Platan Clinique. Zhubnout do plavek lze i tímto způsobem, který je navíc mnohem šetrnější než klasické operativní řešení, známé ještě z nedávné minulosti.

thermage-recenze-diskuze-zkušenostiLékaři si úspěšně poradí i s androgenní alopecií, neboli vypadáváním vlasů ve velkém, která trápí hlavně muže nad čtyřicet let věku.

Ryze individuální přístup, podle věku a aktuálního zdravotního stavu, je zde samozřejmostí.

Pro bližší informace o možnostech, které zrovna s Vaším problémem máte, se ozvěte Platan Clinique pomocí kontaktního formuláře. Brzy se dozvíte víc!

Estetická medicína jako taková má mnoho podob. Platan Clinique se zaměřuje nejen na péči o pokožku a liposukci, péče o zákazníka je tu o poznání komplexnější.

Výsledky, které jsou vidět už po prvních ošetřeních, tak opravdu potěší. Pokud máte zájem o konkrétní léčebnou proceduru, prohlédněte si bližší informace na oficiálním webu, kde je k dispozici pro úplnou představu i orientační ceník.

Platan Clinique a vaše zkušenosti a recenze

„Pani doktorka je mila a zkusena,klinika ma prijemne prostředí,ale ceny jsou drahe.Cekaci doba je minimalni.“

„HODNOCENÍ BĚŽNĚ NEPÍŠI, NICMÉNĚ VÝSLEDKY JSOU TAK OHROMUJÍCÍ, ŽE JSEM SI ŘEKLA, ŽE SE PODĚLÍM S MOJÍ ZKUŠENOSTÍ A TŘEBA TO NĚKOMU POMŮŽE PŘI ROZHODOVÁNÍ. OŠETŘENÍ JSEM PODSTOUPILA V DUBNU, NEJPRVE MI CENA PŘIŠLA PŘEHNANĚ VYSOKÁ, ALE KDYŽ JSEM VIDĚLA, ŽE CENA NA OSTATNÍCH KLINIKÁCH JE I  4X VYŠŠÍ PŘESTALA JSEM VÁHAT. VÝSLEDKY JSOU OPRAVDU POZVOLNÉ JAK SE TU PÍŠE, ALE ZA TO FINÁLNÍ VÝSLEDKY STOJÍ ZA TO. ZA 2 MĚSÍCE PO OŠETŘENÍ JSEM OPRAVDU NĚKOLIK TÝDNŮ CÍTILA, JAK SE PLEŤ VYPÍNÁ,ZPEVŇUJE,ATD. DNES BY MI 56 LET NIKDO NETIPL. PERLIČKA NA ZÁVĚR. MANŽEL SI DĚLÁ PŘED KAMARÁDY A ZNÁMÝMI TAKOVOU SRANDU, ŽE MÁ ŽENU O 20 LET MLADŠÍ NEŽ JE ON (MUŽI JE 59 LET) A KAŽDÝ NÁM TO ZATÍM VĚŘIL 🙂 A TO JE TEN POCIT PRO KTERÝ JSEM TO DĚLALA. PŘEJI VŠEM HODNĚ ŠTĚSTÍ.“

12 Comments

 1. Eva 18.4.2016
 2. Holcova 20.5.2016
 3. Lana 14.7.2016
 4. Sarah 30.7.2016
 5. Sára 16.8.2016
 6. Michaela 30.8.2016
 7. Sabina Klein 21.1.2020
 8. Milena 9.2.2020
  • Iva Damková 4.3.2020
  • Marie 15.4.2020
  • Jikta 20.4.2020
 9. Marta Prokopová 16.6.2020