Platan Clinique zkušenosti

platan-clinique-recenzeEstetická medicína, řešení problémů s vlasy, šetrná metoda liposukce nebo trvalá depilace. To je jen malá ochutnávka toho, co nabízí Platan Clinique. Moderní metody a postupy, kosmetické operace v zajímavé cenové relaci.

Vybrat si zde můžete z celkem tří klinik, které sídlí v Praze, Olomouci a Opavě.

Injekční lipolýza, omlazení pleti, ale také efektivní diagnostika, která odhalí nežádoucí bakterie a viry, ale také nádory a parazity.

Klinika Platan Clinique – liposukce bez bolesti

Například liposukce může být i bez bolesti a současně i bez lokálního umrtvení. Postarají se o to nejmodernější přístroje, jimiž disponuje právě Platan Clinique. Zhubnout do plavek lze i tímto způsobem, který je navíc mnohem šetrnější než klasické operativní řešení, známé ještě z nedávné minulosti.

thermage-recenze-diskuze-zkušenostiLékaři si úspěšně poradí i s androgenní alopecií, neboli vypadáváním vlasů ve velkém, která trápí hlavně muže nad čtyřicet let věku.

Ryze individuální přístup, podle věku a aktuálního zdravotního stavu, je zde samozřejmostí.

Pro bližší informace o možnostech, které zrovna s Vaším problémem máte, se ozvěte Platan Clinique pomocí kontaktního formuláře. Brzy se dozvíte víc!

Estetická medicína jako taková má mnoho podob. Platan Clinique se zaměřuje nejen na péči o pokožku a liposukci, péče o zákazníka je tu o poznání komplexnější.

Výsledky, které jsou vidět už po prvních ošetřeních, tak opravdu potěší. Pokud máte zájem o konkrétní léčebnou proceduru, prohlédněte si bližší informace na oficiálním webu, kde je k dispozici pro úplnou představu i orientační ceník.

Platan Clinique a vaše zkušenosti a recenze

„Pani doktorka je mila a zkusena,klinika ma prijemne prostředí,ale ceny jsou drahe.Cekaci doba je minimalni.“

„HODNOCENÍ BĚŽNĚ NEPÍŠI, NICMÉNĚ VÝSLEDKY JSOU TAK OHROMUJÍCÍ, ŽE JSEM SI ŘEKLA, ŽE SE PODĚLÍM S MOJÍ ZKUŠENOSTÍ A TŘEBA TO NĚKOMU POMŮŽE PŘI ROZHODOVÁNÍ. OŠETŘENÍ JSEM PODSTOUPILA V DUBNU, NEJPRVE MI CENA PŘIŠLA PŘEHNANĚ VYSOKÁ, ALE KDYŽ JSEM VIDĚLA, ŽE CENA NA OSTATNÍCH KLINIKÁCH JE I  4X VYŠŠÍ PŘESTALA JSEM VÁHAT. VÝSLEDKY JSOU OPRAVDU POZVOLNÉ JAK SE TU PÍŠE, ALE ZA TO FINÁLNÍ VÝSLEDKY STOJÍ ZA TO. ZA 2 MĚSÍCE PO OŠETŘENÍ JSEM OPRAVDU NĚKOLIK TÝDNŮ CÍTILA, JAK SE PLEŤ VYPÍNÁ,ZPEVŇUJE,ATD. DNES BY MI 56 LET NIKDO NETIPL. PERLIČKA NA ZÁVĚR. MANŽEL SI DĚLÁ PŘED KAMARÁDY A ZNÁMÝMI TAKOVOU SRANDU, ŽE MÁ ŽENU O 20 LET MLADŠÍ NEŽ JE ON (MUŽI JE 59 LET) A KAŽDÝ NÁM TO ZATÍM VĚŘIL 🙂 A TO JE TEN POCIT PRO KTERÝ JSEM TO DĚLALA. PŘEJI VŠEM HODNĚ ŠTĚSTÍ.“

6 komentářů

  1. Eva 18.4.2016
  2. Holcova 20.5.2016
  3. Lana 14.7.2016
  4. Sarah 30.7.2016
  5. Sára 16.8.2016
  6. Michaela 30.8.2016