Pokémon Go ke stažení zdarma

Stáhněte si hru, která tu vážně ještě nebyla – Pokemon Go! Pamětníci přelomu tisíciletí jistě dobře znají Pokémony nebo třeba Digimony a podobné animované seriály z japonského či korejského prostředí.pokemon-go-ke-stazeni

Pokemon Go – co to je?

Podařilo se jim dobýt svět už jednou, tohle je druhé kolo – hra Pokémon Go je totiž rozhodně gamesa roku. V čem že spočívá její oblíbenost?

Při hraní se trošku projdete

Když chcete hrát, musíte chodit – a sbírat Pokémony jako na běžícím pásu, abyste byli úspěšní. Za hraní nevydáte ani jedinou korunu, protože je k stažení zcela zdarma, na stranu druhou ale spotřebujete docela dost kalorií.

Naštěstí je léto a je přímo radost chodit ven, takže neseďte pořád u počítače a vydejte se někam do terénu. A je vlastně jedno kam, protože Pokémoni nebo jejich vajíčka čekají v podstatě všude, jen je objevit.

A to není tak těžké ani pro začátečníka. Navíc, čím více kroků ujdete, tím výraznější bude zlepšení atributů Vašich svěřenců a celkově ve hře postoupíte o pořádný kus dál.

Oficiálně si v ČR Pokémon Go ještě stáhnout nemůžete, to nabízí internet jen v USA, Austrálii či Německu, celosvětové spuštění oddalují menší problémy se stabilitou herních serverů.

Stáhnout instalační soubor hry Pokemon Go „oklikou“ ale není nic složitého. Mobilní telefon a jeho zabezpečení možná detekuje, že je instalace potenciálním nebezpečím, Vy ale víte, že tomu tak vůbec není a odkliknete příslušné bezpečnostní okénko. Pak už stačí jen stáhnout, povolit instalaci z „neznámých zdrojů“ a začít hrát.

https://www.youtube.com/watch?v=aeGE8a_WQMc

Požadavky na Pokemon Go – ke hraní je třeba Android 4.4 a vyšší

Pokémon Go se snadno hraje v operačním systému Android, potřebujete ale relativně novější verzi – 4.4 a lepší. Současně jsou minimální požadavky stanoveny následovně – 2 GB RAM, GPS a dobré internetové připojení.

Výrobce doporučuje rozlišení displeje nejméně 720 x 1280 pixelů pro lepší plynulost. A pozor, chcete-li si zahrát na tabletu, nebude to „pravé ořechové“, vývojáři stvořili hru hlavně pro mobilní telefony nové generace.

Přidat komentář