Přemýšlíte o podnikání? Založte si firmu.

Každá maminka přemýšlí, jak skloubit práci, rodinu a péči o děti. V tomto ohledu se jeví podnikání jako dobrá volba, protože si sami můžete mnohem lépe rozvrhnout čas a nepodléhat povinnosti pevné pracovní doby nebo určených směn.

Podnikání na živnostenský list jako OSVČ se jeví jako snadné. Můžete si však stejně snadno založit i vlastní firmu. Pokud už teď máte pocit, že na to všechno papírování nebudete mít čas, zkuste využít služeb společnosti Companies.cz s.r.o. s dlouholetými zkušenostmi při zakládání společností na našem trhu, která současně spolupracuje s advokátní kanceláří ŽIŽKA & PARTNERS. Nabízí tak ucelené portfolio služeb spojených s podnikáním včetně právních služeb v oblasti zakládání obchodních společností, obchodního práva, poskytování sídel i virtuálních kanceláří.

Založení firmy na klíč

Tato společnost vám zajistí vše, co souvisí se zakládáním společnosti a pomůže vám vybrat ten typ firmy, který je v dané situaci pro vaše podnikání ten nejvhodnější. Díky založení firmy na klíč získáte obchodní společnost přímo na míru individuálním požadavkům. Kromě možnosti založení firmy lze podle zajistit i sídlo v podobě virtuální kanceláře. Na osobní schůzce se dozvíte všechny nezbytné informace a pracovníci s vámi budou neustále v kontaktu v případě potřeby telefonicky nebo prostřednictvím e-mailu. Podnikat můžete už zítra. Správce vkladu vám otevře v bance i speciální účet a zajistí složení základního kapitálu.

Založení s.r.o.

Při založení společnosti s ručením omezeným se společnost Companies.cz postará o vše potřebné a vy už si zajistíte jen podepsání veškerých připravených dokumentů. To vše lze zvládnout za 1 den, což se vám samotným určitě nepodaří a celý proces zakládání se výrazně zefektivní. Jde o bezkonkurenční servis, kdy v den založení s.r.o. již odcházíte s výpisem z obchodního rejstříku. Ušetříte svůj čas, jakmile svěříte založení s.r.o. specialistům, díky kterým budete mít jistotu, že je s.r.o. založená v naprostém souladu s aktuálně platnou legislativou.

Budete podnikat s kamarádkou?

Někdy je dobré podnikat třeba ve dvou. Maminky dobře vědí, jak je důležité moci si pohlídat navzájem děti, nebo je třeba vyzvednout ze školy, školky nebo odvézt na kroužky. Minimální hodnota vkladu jednoho společníka může být i pouhá 1 Kč až do 200 000 Kč. Hodnota vkladu kapitálu u více společníků se stanovuje i s ohledem na jejich počet, dělení podílů v budoucnu, ale i na to, aby firma nepůsobila příliš levně, nejlépe 50 000 Kč nebo 100 000 Kč. Pokud ale budete podnikat třeba v oblasti služeb, i pouhá koruna vám stačí. Podnikat můžete začít i od zítřka. Důležité je se rozhodnout a nebát se. Za pocit, že stojíte na vlastních nohou, za to určitě stojí. Nenechte se odradit administrativním kolosem a svěřte se do rukou profesionálů.

One Response

  1. Jirka 22.2.2019

Přidat komentář