Přístroj Bicom – biorezonance

bicom-biorezonanceSlyšeli jste už o takzvané biorezonanci? Takzvaná biorezonanční léčba má mít podle svých zastánců celou řadu výhod. V principu jde o to nastartovat opět obranyschopnost celého těla, které se umí, pokud je správně naladěno, i samo léčit.

Střevní plísně, stres, ale i mnoho dalších špatných vlivů na naše zdraví, je tu dnes a denně. Pokud ale budou elektromagnetické vibrace našeho těla v pořádku, bude celkový zdravotní stav mnohem lepší – a to už v řádu hodin po ošetření speciálním přístrojem.

Nechte si touto cestou zjistit, co vaše tělo zrovna trápí

Nikdo z nás jistě není jasnovidec, aby bez specializované pomoci odhalil, co jej trápí za konkrétní zdravotní neduhy. A právě k tomu má posloužit speciální biorezonanční léčba Bicom, která je řízená počítačem a nemá žádné vedlejší účinky.

Je také podložená nezávislými vědeckými studiemi, odhalí šetrnou metodou skryté příčiny různých onemocnění a pomůže jim do budoucna předcházet a také je úspěšně vyléčit.

Kromě toho, že se zde odhalí alergie, pomůže biorezonanční léčba i k odvykání kouření. V Čechách jde zatím o svého druhu „Popelku“, odsouvanou do sekce alternativní medicíny, kam patří třeba i homeopatie.

V zahraničí je však biorezonance poměrně oblíbená, například ve Švýcarsku vám podobnou léčbu dokonce také cele proplatí pojišťovna.

Co vše biorezonance a Bicom zvládne?

Jde o stabilní součást asijské medicíny, která neléčí jen jednotlivé nemoci, ale zaměřuje se i na další problémy organismu – snaží se zlepšit psychický stav pacienta, stejně jako očistit celé tělo od toxických látek, aby si s dalšími problémy dokázalo lépe poradit.

Elektromagnetické pole, které má každá buňka vašeho těla, může být snadno narušeno vnějšími vlivy. Biorezonance Bicom pracuje na tom, aby se něco podobného uvedlo zase do normálu.

Alergie, infekční onemocnění, bolesti, dýchací obtíže, zkrátka a dobře, celé spektrum chorob. Terapeuta, který biorezonanci provede, najdete prakticky v každém českém městě…

Zkušenosti a recenze s Bicom

Přidat komentář