První půjčka bez poplatku

Jaké by to bylo neplatit žádné poplatky? Poště, bankám, komukoliv? Zdánlivě nepředstavitelná vize budoucnosti z posledních let ale je možná. První půjčka bez poplatku je posledním marketingovým tahem řady moderních nebankovních společností.

První půjčka bez poplatkuPokud jste si vzali v minulosti vyšší úvěr u banky, dejme tomu třeba sto tisíc korun, pěknou sumu jste ještě odeslali na účet banky jako poplatek za zprostředkování.

Žádné úroky, ani 1 kč navíc

V současné době ale takové poplatky prakticky nikdo nechce – a pokud je má zavedené, přemýšlí v rámci konkurenčního boje logicky o jejich zrušení. K čemu by také byly, když je konkurence dávno odbourala?

Půjčit si peníze je přitom dneska až nečekaně snadné. Zavoláte, vyplníte kontaktní formulář, napíšete krátkou textovou zprávu. Nemusíte nikam chodit a nikde čekat, zda Vám bude půjčka přiklepnuta, se dozvíte v krátké chvilce. Není tohle skvělé?

První půjčka bez úroků a poplatků je hitem letošního léta, bez občasného úvěru si mnozí z nás nedovedou představit svou domácnost a vlastně každý z nás si někdy půjčuje. Něco takového je zcela přirozené, protože ne každý má mamutí úspory na bankovním účtu, eventuálně dokonce v cenných papírech nebo zlatě a stříbře.

A nikdo se nemusí stydět, úvěr není porážka, je to jen dočasné řešení situace. Pokud víte, kam budete tyto peníze splácet a máte vše předem rozmyšleno, třeba i v rámci rodinného kruhu, není problém si nějaký úvěr opravdu sjednat.

Nejrychlejší půjčka? Přes SMS nebo internet!

Už během deseti minut na účtu, tak přesně to je první SMS půjčka bez poplatku. Snadno a rychle, zcela transparentně, jak také jinak. Půjčit si můžete tisíc, dva nebo i pět tisíc korun, to už je zcela na Vás a Vašich konkrétních potřebách. Minimem pro takový úvěr je obvykle pět set nebo tisíc korun, to se liší společnost od společnosti.