Půjčky pro ženy

V dnešní době už neplatí u každé půjčky to, že ji musí odsouhlasi manžel, často o úvěru partner nemusí ani vědět. Díky nebankovním půjčkám si totiž ženy mohou půjčovat snadno a bezpečně, aniž by někdo zjistil, že tuto finanční pomoc využívají.

Nejvhodnější jsou pro tento způsob krátkodobé SMS půjčky, jež lze získat u několika nebankovních společností jen na občanku.

Díky tomu, že je vyřízení půjčky snadné a jednoduché nemusíte chodit nikam na pobočku a žádost můžete vyplnit ve volné chvilce během několika minut.

Formou této půjčky si můžete vzít až 10 000 Kč, stačí jen splácet své dluhy včas a bez problémů. Jestliže si však berete tuto malou půjčku poprvé, nabídne vám nebankovní společnost pravděpodobně menší částku k ověření vaší bonity.

Bonita klienta značí to, zda je pravděpodobné, že bude žena splácet půjčku bez problémů. Vaši bonitu vylepší například to, když budete mít vysoké příjmy ze zaměstnání a žádný zápis v registrech dlužníků.

Tyto parametry však nejsou podmínkou a půjčit si mohou i například ženy na mateřské dovolené anebo studenty. Příjmy dokazovat totiž nemusíte.

První půjčka je pro nové klienty bez úroků a poplatků. Půjčit si díky ní můžete až 3 500 Kč. Peníze vám budou při první půjčce doručeny složenkou, při dalším půjčení peněz tímto způsobem si je však už můžete nechat poslat převodem na bankovní účet.

Tip: Rychlá půjčka na účet

Výhodou této půjčky je to, že se zde neplatí žádný poplatek předem, není tedy možné, že by došlo k podvodu tímto způsobem. Nebankovní společnost poskytující tuto půjčku je ověřená a patří mezi nejvyužívanější poskytovatele online půjček.