Recenze na ForFemina

forfemina-recenze-odvodneniOdvodnit tělo, důležitý hit moderní doby. Samozřejmě, nejde vždy jen o vnější krásu, protože kromě toho, že zhubnete pár kil, co vás tížila navíc, se dočkáte i mnoha dalších efektů.

Když se tělo zbaví přebytečné vody, splasknou otoky, pleť bude působit mladistvějším dojmem, a i duševní čilost bude samozřejmě na jiné úrovni – opadne totiž únava a případné menší deprese.

Jedním z přípravků, které slibují odvodnit tělo opravdu důkladně a jako bonus ho zbavit i různých toxinů, je například For Femina.

Forfemina přípravek na odvodnění těla

For Femina rozhodně není z kategorie produktů, kterou jsou stoprocentní placebo a nedokážou s ničím pomoci. Minimálně polovina diskuzních příspěvků je spíše pozitivně laděna, měsíční dávka této kúry navíc vyjde na relativně zanedbatelnou sumu – a sice zhruba dvě stě korun.

Určitý efekt podle některých příspěvků poznáte skoro okamžitě, nucení na toaletu bude častější, což by mělo být jasným důkazem faktu, že tělo už nezadržuje zbytečnou vodu, a naopak se jí spíše pomalu zbavuje.

Kotníky a prsty na rukou i nohou bez otoků, ryze přírodní složení, není potřeba samozřejmě ani lékařský předpis. Kolem těchto věcí se točí zejména ty pozitivnější reference, uživatelé jsou spokojeni s tím, že oteklé nohy nebolí a ustupuje například i obávaná celulitida.

Hodnocení není vždy negativní, dají se najít i klady

Na to, aby byl účinek skutečně znatelný a otoky zmizely, je však třeba dlouhodobější užívání, podle zkušeností mnoha přispěvatelů do diskuzí po týdnu nebo dvou ještě skoro nic nepoznáte.

Hodnocení a zkušenosti uživatelů v diskuzích:

Produkt je zapovězen všem, kteří trpí zvýšeným krevním tlakem. Nebojte se však, že do sebe dostanete zbytečnou chemii navíc. Brusinka, jablečný ocet, kopřiva a zinek, výtažky z přírodních produktů udělají své.

U většiny problémů spojených s otoky a nedostatečným odvodněním těla, například díky horší funkci ledvin nebo štítné žlázy, tento produkt rozhodně může pomoci k lepší vitalitě – opět však musíme podotknout, že o zázrak nejde.

Přidat komentář