Studentský úvěr Česká Spořitelna

Studentský úvěr Česká SpořitelnaŘadíte se stále ještě do kategorie studentů a potřebujete půjčit? Ať už je to na studia, dovolenou s přítelkyní, nájemné bytu nebo prostě jen je potřeba nahradit porouchaný spotřebič na koleji, není to v dnešní době vůbec žádný problém.

Zkuste Studentský úvěr Česká spořitelna, který Vám v tomto směru ochotně vyjde vstříc!

Půjčit si můžete od třiceti do tří set tisíc korun, splácet můžete například jeden rok, ale vše lze rozložit i do deseti let, zkrátka jak Vám to bude vyhovovat.

Výhodou u tohoto typu úvěru samozřejmě i to, že nemusíte vůbec mluvit o důvodu, proč že si vlastně chcete půjčit, tedy pokud nesdělujete takovéto informace všem na potkání – banka je po Vás jednoduše chtít nebude.

Studentský úvěr Česká spořitelna ale nabízí i další zajímavé výhody. Pokud budete ještě pěkných pár let studenty, nebo to alespoň plánujete, nemusíte platit tak vysoké splátky.

Jak známo, student příliš vlastních finančních prostředků nemá a po studiích tak rychle zaměstnání nenajde, ale pokud Vám banka vyjde takto úžasně vstříc, určitě bude vše mnohem snadnější.

Zprostředkování žádosti o tento úvěr je navíc zdarma, takže ušetříte vlastně celkem zbytečné poplatky, což dává České spořitelně velkou míru konkurenceschopnosti na tuzemském trhu. Studentský úvěr Česká spořitelna Vám může být poskytnut i tehdy, pokud nemáte v rozvrhu denní vysokoškolské studium, ale studujete kombinovaně či dálkově.

I v takových případech totiž můžete využívat zvýhodněné úrokové sazby (pouhých devět procent), kterou rozhodně nedostane v našich podmínkách každý! Ba co víc, existuje tu i možnost odkladu splátek po dobu celého studia, pokud by zrovna nebyla finanční situace uspokojivá nebo se stala dokonce – studentsko-profesorskou terminologií – nedostatečnou.