Užijte si dovolenou na farmě

Dovolená v Česku je v posledních letech pro mnoho lidí znovu zajímavým a lákavým způsobem, jak si mohou odpočinout od každodenního shonu a přitom neutratit tolik peněz. I v Čechách či na Moravě je stále víc lákadel a atrakcí, které můžete vyzkoušet.

Poslední dobou si lidé oblíbili například dovolenou s ubytováním na farmě pro celou rodinu. Díky modernímu vybavení farem si užijí komfortu a pohodlí a zároveň jsou blíž k přírodě. Farmy navíc nabízí i množství aktrakcí a většinou jde o celý areál, ve kterém se pobaví opravdu celá rodina.Ubytování na farmě

Vyhledávání dovolené na farmě bylo až donedávna docela obtížné – ne každá farma má svou webovou prezentaci a i tak je tam často nedostatek informací. Z toho důvodu vznikl v druhé polovině roku 2013 nový portál na adrese BioFarmáři.cz, který slouží jako adresář a seznam farmářů v Česku.

Na tomto webu si tak můžete vyhledat farmáře ze svého okolí, ať už za účelem ubytování anebo protože si od něj chcete koupit farmářské produkty. Díky trendu bedýnkového systému můžete pravidelně dostávat čerstvou zeleninu, ovoce a další produkty přímo od farmářů.