Vyšetření na klinice Yes Visage

Vyšetření na klinice Yes VisageKterá žena by nechtěla být krásná? Samozřejmě, dámy, odpověď je velmi snadná, protože taková, která by nestála o zkrášlení, snad ani neexistuje.

Ne vždy však byla příroda velmi přívětivou a nadělila křivky, se kterými by byla naprostá spokojenost – aneb, vždy je něco, co se dá zlepšit, nejen v ohledu zdravého sebevědomí, co je prostě nutné!

Podívejme se na nabídku kliniky Yes Visage, která patří mezi přední firmy v ohledu estetické medicíny. Copak tu tedy máme všechno v nabídce?

Plastická chirurgie bez obav a komplikací

Některé ženy se plastické chirurgie obávají, ale to je úplně zbytečné. Kvalitní chirurg, špičkové nástroje, pečlivá rekonvalescence – a výsledek může být skutečným uměleckým dílem.

Odbornost, diskrétnost, prvotřídní a nejmodernější technologie, využití nejnovějších poznatků z lékařské vědy, to vše v jednom. Lékaři ve státních nemocnicích mnohdy nekomunikují a nejsou ochotní, zde je to však poněkud jiné.

Pestrý výčet informací kolem celého zákroku, konzultace, odborné služby každým coulem, strach rozhodně není namístě.

A co má pro své klienty připravena právě klinika estetické chirurgie Yes Visage? Můžete sem domluvit na mezoterapii, zvětšení rtů nebo odstranění kruhů pod očima.

V laserovém centru je možná profesionální epilace, odstranění kožních znamének i na citlivých partiích, samozřejmostí je i ošetření vrásek.

Modelace postavy – včetně abdominoplastiky, laserové liposukce, zmenšení nebo zvětšení prsou nebo drobné úpravy na obličeji, které si vyžádají práci skutečně elitního lékaře. Certifikáty a ocenění jistě hovoří za vše, kvalita je zde na prvním místě.

A kde se klinika Yes Visage nachází?

V Čechách a na Slovensku je zájemcům a zájemkyním k dispozici celkem pětice pracovišť.

Dvě v Praze (Praha 2, Mánesova 28 a Praha 5, K Sopce 30) a po jedné v Brně (Náměstí Svobody 15), Ostravě (Smetanovo náměstí 7) a Bratislavě (Michalská 9).

Kde si prověřit kvalitu služeb kliniky Yes Visage:

8 komentářů

  1. Danielka 14.9.2017
  2. Klaudie 7.11.2017
  3. Verča 19.12.2017
  4. Bára 1.2.2018
  5. Kamča 27.3.2018
  6. Monika 11.4.2018
  7. janejane 20.7.2018
  8. Eva 21.8.2018