Zkušenost s Acai berry

Slyšeli jste někdy o Acai berry? Jedná se o další doplněk, který pomůže k lepšímu zdraví. A to hned dvakrát, preparát z exotických bobulí totiž jednak pomůže shodit přebytečná kila, ale také účinně rozjet detoxikaci organismu – tedy něco, na co se mnoho z nás už dlouhou dobu chystá, ale nedokáže udělat první krok.

Exotické bobule na hubnutí

Acai bery je stoprocentně přírodní záležitostí, nehrozí tedy žádné alergie, které jsou u syntetických preparátů docela často k vidění. Jedná se totiž o nasládlé fialové bobule palmy, která roste až v exotické Amazonii.

Místní indiáni je pojídali už celá staletí, říkali jim slangově „zázračné ovoce“, což asi mluví v tomto směru opravdu za vše. Laboratorní výzkumy v nedávné době tvrzení indiánských kmenů už vlastně jen potvrzují.

Existují četné příběhy lidí, kteří zhubli přebytečná kila a nastartovali nový a lepší život.

V pase „ztratili“ až dvacet centimetrů a váhový úbytek se pohyboval klidně i v řádu desítek kilogramů, což ocenili zvláště ti, kteří s sebou táhli toto nesmírné závaží hezkou řádku let.

Stačilo tomu jen trochu přizpůsobit životní styl, hýbat se a projevit i trochu úsilí ve svém snažení, pak šlo všechno hned lépe. Důležité bylo i vyhnout se pověstnému jo-jo efektu, díky němuž se ztracená kila snadno přiberou zpět.

Acai berry v neposlední řadě zpomaluje příznaky stárnutí organismu, působí jako prevence proti rakovině a v neposlední řadě jde i o vynikající zásobárnu energie, takže pokud se zrovna chystáte na namáhavější fyzickou aktivitu (nemyslíme rovnou skládat hranici dřeva nebo namáhavou práci na stavbě, stačí „obyčejné“ fitcentrum), přijde tabletka určitě vhod.

Minimálně jí nic nezkazíte. Takže sečteno a podtrženo, i když je Acai berry symbolem boje proti obezitě, kladných účinků těchto bobulek je mnohem více a rozhodně stojí alespoň za informování se, o co že to vlastně jde.