ZPF group – akademie

S nabídkou pracovních míst to dnes není zrovna nejžhavější a najít dobře placenou práci v oboru, který ho baví se podaří jen málokomu.

Není proto divu, že se lidé často nechají (někdy omylem) nachytat na různé práce obchodních zástupců, které se moc neliší od otravných podomních prodejců čehokoliv.

Dnes mají sice obchodní zástupci hezký oblek a příjemné vystupování, nabídka jejich služeb ale často nebývá tak oslnivá, spíše naopak.

V módě jsou stále principy letadel, kdy vyděláváte nabídkou různých produktů a také tím, že získáváte další členy pod sebe, ze kterých máte další provize. Podobným způsobem funguje i společnost ZPF Group.

ZPF Group a jejich finanční akademie

Pokud jste se ještě s touto společností nesetkali, rychle vám nastíníme to, v čem dělají. ZFP Group se zabývá finančním vzděláváním a správou peněz, dělají tedy ve své Akademii školení o financích a dále pak nabízí sjednání pojištění či podobných služeb.

To, co se mě osobně na ZPF Group nelíbí je to, že vás už v Akademii tlačí do toho, abyste byli úspěšní, bohatí a dobře své finance spravovali a to především ve spolupráci s nimi, která určitě nebude pro ZPF nevýhodná.

Náplní práce jejich mnoha zaměstnanců (většinou se ale pracuje na živnost) je to, že hledají lidi, kteří mají zájem o jejich služby jako je třeba životní pojistka.

Pracovníci ZPF mají totiž z každé smlouvy provize, takže se snaží přesvědčit lidi o tom, jak je investice do životní pojistky výhodná často i přestože to tak není.

Navíc podle zkušeností a diskuzí mnoha lidí, kteří jejich pozice zkoušeli jde o karieristický styl, kde vás nutí a tlačí do co nejlepších výsledků v získávání smluv a partnerů, na prvním místě jsou tu bohužel jednoznačně peníze.
Jejich videospot

Je možné, že jste se do kontaktu se ZPF Group a jejich akademií ještě nedostali, což je dobře pro vás. My bychom tuto práci nikomu nedoporučovali, i když o podvod nejde.