3D Chili: Recenze

Každá žena se chce líbit. Nejen mužům, ale také sama sobě. Ne všechny ale mají dostatek času a prostředků na to, aby si mohly dovolit permanentku do fitka. Řada z nich místo toho raději investuje do nějaké té diety. Mohl by jí být systém 3D Chili? Na to se mrkneme v naší dnešní recenzi.

Ženy na sobě celý život pozorují změny. V období dospívání se nám začíná ukládat tuk v rizikových partiích a tvarují se nám naše ladné tvary. S postavou dovede hodně zahýbat i těhotenství, po kterém jsme celé povolené a máme kila navíc. Naši postavu ale nijak nešetří ani stárnutí a přechod. (Naopak se nám zdá, že přibíráme doslova i ze vzduchu.) 

Jelikož pravidelná a zdravá strava, spánek a dostatek odpočinku je pro mnoho maminek, ale i jinak vytížených žen utopií, ve snaze se sebou něco udělat většina z nás sáhne po dietě. Některé se trápí tím, že sní pár jablek denně. Jiné zase spoléhají na zázračné koktejly a prášky, které tvrdí, že pomohou se zrychlením metabolismu a s téměř bezpracným spalováním tuku.

Abychom věděly, co funguje a na co si dát pozor, dnes se mrkneme na to, jak pracuje systém 3D Chili.

Co je 3D Chili?

Systém 3D Chili je hubnoucí program, který stojí na třech typech pilulek. Ty se jí v pevně stanovených fázích dne. Každá z barevných kapslí má jiné složení a má působit na jiný z tělesných procesů.

Správně je to tak, že:

  • Si ráno dáte žlutou pilulku pro pročištění organismu
  • Si odpoledne dáte červenou pilulku pro spalování tuku a kalorií
  • Si večer dáte zelenou pilulku pro očištění těla od toxinů

Celý proces má zabrat 28 dní, během kterých si připravujete jídla z přiloženého zdravého jídelníčku. Během celého hubnoucího programu taky trochu cvičíte.

Systém 3D Chili uvádí, že pilulky lze užívat i v režimu TURBO, kdy si dáte od každé místo jedné dvě. 

Složení 3D Chili

Jelikož má každá kapsle jiné složení, podíváme se na to, co obsahují podle svojí barvy.

Žluté kapsle obsahují: Zázvor, kurkumu, bílé fazole, Garcinii kambodžskou

Červené kapsle obsahují: Guaranu, kapsaicin (z čili papriček), pektin (z grepu)

Zelené kapsle obsahují: Právenku latnatou, Acai, zelený čaj

Účinky 3D Chili

Systém 3D Chili deklaruje, že vám pomůže změnit život v několika bodech. Kromě toho, že má podpořit vaši nervovou soustavu slibuje i podporu cévního systému, podporu srdeční činnosti, podporu látkové výměny, regulaci zažívání a detoxikaci.

Také se díky němu naučíte jíst pravidelně a vyváženě. Bez toho, aniž byste pravidelně luxovaly lednici.

Hodnocení uživatelek

Nakonec se podíváme na to, co na hubnutí se systémem 3D Chili říkají ženy, které se do něj rozhodly vložit svoji důvěru.

Uživatelky říkají, že:

  • Na sobě nezaznamenaly žádný účinek
  • Musely přestat užívat červené kapsle, protože jim způsobovaly nadměrné pálení
  • Největší změnu pocítily kvůli cvičení a změně jídelníčku

Uživatelky také neuvádějí, zda by se cítily nějak zdravěji, či lépe. Také nám chybí informace o tom, že by si po skončení programu osvojily lepší stravovací návyky, nebo se začaly věnovat nějakému druhu cvičení.

Z toho všeho plyne, že ačkoliv složení 3D Chili vypadá velmi nadějně, neexistuje žádný důkaz o tom, že by někomu samo o sobě pomohlo. Vyzkoušet ho samozřejmě můžete, ale nejvíc pro sebe stejně uděláte zdravou stravou a pohybem.

Máte s 3D Chili nějakou vlastní zkušenost? Pokud ano, budeme rádi, když nám ji napíšete do komentářů pod článkem.