Bi-Oil: Recenze

Kůže je největší orgán lidského těla. Kromě toho, že se podílí na naší kráse nás chrání před vnějšími vlivy a zbavuje nás škodlivin. Lidské, a především ženské, tělo se však neustále mění. Což může vést ke vzniku jizev, nebo strií. Mohl by vám na tyto nešvary pomoci zázračný olejíček Bi-Oil?

Když vezmeme v úvahu, jak malí přicházíme na svět a do jaké velikosti dorosteme během dospělého věku, je jasné, že naše kůže dostane během života pořádně zabrat. Nejde ale vyloženě jenom o výšku, se kterou se musí naše tělo v průběhu času nějak poprat. Velkou roli hraje i přibírání, nebo ubývání na váze, kdy dochází k napnutí, nebo k povolení kůže, která se musí přizpůsobit novým konturám.

Velká zkouška nás ženy čeká i v průběhu těhotenství a kojení. Kromě strií na břiše a na prsou musíme brát v úvahu i péči o jizvy po císařském řezu a podobně. 

I když jsou všechny tyto věci přirozenou součástí našeho života, nejedna žena by chtěla stopy po nich vyzmizíkovat do ztracena. Třeba za pomoci oleje, který má snížit viditelnost jizev, strií a dalších nedokonalostí, se kterými se můžeme v běžném světě setkat.

Vzhledem k tomu, kolik žen věří v účinnou pomoc olejíčku Bi-Oil se na něj zaměříme v naší dnešní recenzi.

Co je Bi-Oil?

Historie značky se začíná psát v roce 1987, kdy se začala zabývat vlivem oleje na zdraví a krásu lidské pokožky. Do té doby se většina konkurenčních výrobců živila prodejem krémů a tělových mlék, takže šlo o klíčový moment, který ovlivnil další podobu kosmetického odvětví. 

I když Bi-Oil v dané době nevzbuzoval u uživatelek a uživatelů velkou důvěru, poměrně záhy se ukázalo, že může mít pozitivní vliv na viditelnost jizev a strií. Což ho vystřelilo na přední příčky jak v prodejích, tak v popularitě. Proto dnes pomalu uvádí na trh nové výrobky, které udělají radost lidem po celém světě. (Dle oficiálních stránek se můžeme na spoustu z nich těšit ke konci roku 2020 a v roce 2021.)

Bi-Oil na jizvy a strie

Jak už bylo řečeno v úvodu, Bi-Oil se zasadil o popularizaci tělových olejů, které lze aplikovat jak na celou pokožku, tak na problematická místa na kůži. Zároveň byl jedním z prvních, u kterého se prováděla klinická hodnocení. (V současné době má okolo 400 ocenění za péči o pokožku.) 

Olej má pozitivní vliv na:

 • Vzhled jizev
 • Vzhled strií
 • Hydrataci kůže
 • Sjednocení odstínu kůže

Vzhledem k popularitě Bi-Oilu bychom se měli v dohledné době dočkat jeho 100 % přírodní verze. (Oficiální stránky Bi-Oil uvádí, že by měl být uveden na globální trh ke konci roku 2020.)

Jak se používá?

Bi-Oil by se měl správně používat dvakrát denně, po dobu alespoň 3 měsíců. Kapku oleje jemně vmasírujte do problematických partií. (Prsa, břicho, hýždě…) Nikdy Bi-Oil nepoužívejte na poraněnou, nebo nedokonale zahojenou pokožku/jizvu.

Hodnocení zákazníků

Jak vidíme, o Bi-Oilu se mluví v opravdových superlativech. Opravdu je ale tak účinný, jak se o něm říká? To nám poví zákazníci a zákaznice, kteří se ho rozhodli osobně vyzkoušet.

Lidé o Bi-Oilu říkají, že:

 • Je vhodný i pro alergiky
 • Není parfémovaný, což je velká výhoda
 • Je cenově dostupný
 • Se dobře roztírá
 • Po něm mají hladší kůži
 • Se dobře vstřebává
 • Má příjemnou texturu
 • Pomohl snížit viditelnost jizev
 • Opravdu funguje

Jedinou nevýhodou je pro některé lidi jeho pořizovací cena. Někomu také nevyhovuje, že se musí používat dlouhodobě. Jinak by ho ale většina uživatelů doporučila své rodině a známým.

Máte s Bi-Oilem nějakou osobní zkušenost? Pokud ano, budeme rádi, když nám ji napíšete do komentářů pod článkem.

Zdroje informací

https://telove-oleje.heureka.cz/bi-oil-purcellin-oil-200-ml/ – Bi-Oil PurCellin Oil 200 ml (česky)