Nejlepší tipy na valentýnské dárky pro vašeho partnera

Valentýn je považován za den všech zamilovaných. I když u nás nemá stejnou oblibu jako v zahraničí, i tady se pomalu objevují páry, které tento svátek rády oslaví. A protože k vyznávání lásky patří i malé dárečky, není na škodu se podívat na ty, které ho letos zaručeně potěší.

Sv. Valentýn je zahraniční svátek, který by se dal připodobnit k našemu 1. květnu. To, že se nezadržitelně blíží poznáte tak, že prakticky na každém rohu na vás začnou vyskakovat srdíčka. V nabídce obchodů nechybí kromě čokolády také prádlo, dobré víno a v některých případech i nějaká ta kolekce erotických hraček.

Jenže, i když nám výrobci servírují všechny možné valentýnské dárky až pod nos, nemusí se setkat s vytouženým úspěchem. Každý muž je originál, takže zatímco jeden bude vrnět blahem nad zamilovanými (červenými) těstovinami ve tvaru srdce, jiný se na vás bude dívat stylem, jako byste právě spadla z Marsu.

Dnes se proto podíváme na to, jakými dárky na Valentýna potěšíte téměř každého muže ve svém okolí. Jste připravená?

Jídlo

Bude to znít asi jako klišé, ale patrně neexistuje muž, který by nedokázal ocenit dobré jídlo. (Ovšem, je potřeba se mu trefit přesně do vkusu.) To, jak se rozhodnete tento úkol pojmout závisí čistě na vaší invenci a povaze. 

Pokud si troufáte, vyzkoušejte připravit speciální valentýnskou večeři, či oběd. Ten se může skládat z několika vybraných chodů, nebo jenom z jednoho. Podmínkou ale je, aby šlo o vaše oblíbené jídlo. (Nebo alespoň o takové, které jste si oba přáli vyzkoušet.) Nejste-li od přírody hospodyňka, nebo nemáte čas, chuť ani náladu vařit, objednejte si dovážku jídla až do domu. 

Váš muž určitě nepohrdne ani darovanou čokoládou, nebo dortem ve tvaru srdce.

Něco praktického

Muži se od žen dost liší. Zatímco my milujeme dostávat dárky, které nejsou ani trochu praktické, muži to mají zase přesně naopak. Proto zapomeňte na klíčenky s plyšovými medvídky, nebo na ozdobné polštářky a dejte mu raději pěknou vůni do auta.

Hodně oblíbené je i nářadí na kolo. Zachrání vás i kryt na mobil, nebo tablet, nebo pár zcela nových sluchátek. Milovníky technologií, kteří hodně cestují by mohla potěšit i nabíjecí stanice. (Zvlášť, pokud se váš muž pokaždé vymluví na to, že vám nemohl zavolat, protože se mu zrovna vybil telefon.)

Společný zážitek

Další poněkud smutná pravda je taková, že mnoho mužů valentýnské dárky pro partnerku neřeší. To může nejednu z nás dost zamrzet. Hlavně v případě, kdy si dáváte s vymýšlením perfektního valentýnského dárku pro partnera práci. Abyste předešla nechtěnému zklamání, zkuste myslet za oba a pořiďte vám společný valentýnský dárek. Tím nemůže být nic jiného než nějaký netradiční zážitek.

S vaším mužem můžete:

  • Jet na romantický víkend do wellness
  • Absolvovat vyhlídkový let (letadlem, nebo balonem)
  • Skočit padákem
  • Jet na Eurovíkend
  • Jít na koncert vaší oblíbené kapely
  • Jít na sportovní utkání

Fantazii se při výběru meze nekladou. Jsme si navíc celkem jistí, že jakmile váš muž uvidí vaši nezištnou snahu o to ho potěšit, bude si vás mnohem více vážit a začne sám hledat příležitosti, jak udělat radost zase vám.

Dárek pro vás

Posledním osvědčeným dárkem, který udělá vašemu partnerovi radost je ten, že si koupíte něco pro sebe. Nejde ale o to, abyste si koupila náhrdelník, nebo parfém, po kterém jste tak dlouho tajně toužila.

Vtip spočívá v tom, že si bez vědomí partnera koupíte nějaké sexy prádlo. A při cestě domů se zastavíte ještě v obchodě pro nějakou tu erotickou hračku.

Uvidíte, že i když mu v takovém případě nic nedáte, nebude z vašeho postupu ani trochu zklamaný.

Jaké dárky dáváte na Valentýna svému muži vy? Napište nám své osvědčené tipy do komentářů.

Přidat komentář