Femibion [recenze]: Pomohou maminkám tyto tablety?

Těhotenství a následné kojení představuje pro ženské tělo zvýšenou zátěž, se kterou je třeba dopředu, ale i v průběhu celého procesu, počítat. Jedním z velmi moudrých kroků je užívání speciálních vitamínů pro těhotné a kojící, které vám v každém období nabídnout to, co zrovna potřebujete nejvíce. Může být vaším spolehlivým partnerem Femibion?

Vitamíny pro těhotné jsou vhodné především proto, že dítě si z vašeho těla odebírá podle potřeby vše, co potřebuje pro svůj normální vývoj. Také ale naše těla potřebují snášet celou zátěž a normálně fungovat. Kdyby tomu tak nebylo, těhotenství a jeho pokračování by mohlo být ve vážném ohrožení.

Jenže, těhotné a kojící ženy si musí dávat opravdu velký pozor na to, aby si látky, které přijímají, vybíraly správně. Některé totiž nemusí být v některých týdnech těhotenství vhodné. Proto je moudřejší vybírat takové značky, které mají v nabídce doplňky stravy s vitamíny, které se hodí pro užívání v jednotlivých trimestrech.

Co přesně čekat, pokud se rozhodnete vybrat ty od Femibion?

Proč Femibion?

Femibion je značka vitamínových doplňků stravy pro ženy v těhotenství a po porodu. Mezi hlavní složky v tabletkách obvykle patří folát, který je během těchto životních stádií velmi důležitý. Některé látky pak mohou podporovat i růst placenty, která je klíčová pro normální zásobování plodu živinami.

Femibion 1

Femibion 1

Femibion 1 je doplněk stravy, který mohou ženy začít užívat krátce před plánovaným otěhotněním. Díky tomu totiž budete mít jistotu, že tělo bude na otěhotnění dobře připraveno a vše půjde s maximální hladkostí. Kromě jiného, tento doplněk je vhodný i pro užívání během celého prvního trimestru (tedy do 12. týdne těhotenství).

Mezi jeho hlavní složky patří kyselina listová, která je důležitá pro správné dělení buněk a pro normální růst a vývoj placenty. Dále je v něm Metafolin (aktivní forma folátu), vitamín D na imunitu a kosti, vitamín C, jód, vitamíny skupiny B, vitamín E, železo a cholin.

Femibion 2

Femibion 2

Po Femibionu 2 by měly naopak sáhnout ženy, které už v těhotenství pokročily, a tím pádem mají specifičtější potřeby. S jeho užíváním můžete začít od 13. týdne těhotenství a dá se brát až do porodu.

Kromě kyseliny listové, vitamínu D a vitamínu C je v něm dále také Metafolin, DHA, jód, vitamín E a vitamíny skupiny B. Zrovna DHA je velmi důležitou látkou, která u plodu podporuje normální vývoj očí.

Femibion 3

Femibion 3

Máte těhotenství úspěšně za sebou? I v tomto momentě bude tělo potřebovat doplnit chybějící živiny. V tomto období se totiž můžete potýkat s vypadáváním vlasů, s únavou či s málo plynulou laktací. Kromě DHA tento Femibion obsahuje i kyselinu listovou, Metafolin, vitamín D, vitamín C, jód, vitamíny skupiny B, železo či cholin.

Vyplatí se užívat?

Ženy dlouhodobě značce vitamínů pro těhotné a kojící Femibion věří. Co ale říkají na výrobky konkrétně?

Když se mrkneme na souhrnné slovní hodnocení, můžeme se dočíst, že:

 • Jde podle jejich mínění o nejlepší produkty
 • Jim Femibion 1 pomohl při otěhotnění
 • Jim moc nevyhovuje vyšší cena produktů, ale vzhledem ke složení se jim zdá být opodstatněná
 • Jim tento doplněk zcela vyhovuje
 • Jim po tabletkách není nevolno a výsledky vyšetření jsou během užívání dobré
 • Se jim líbí označení dní, takže je braní Femibion uživatelsky přívětivé

Vzhledem k vysokému procentuálnímu hodnocení všech Femibion vitamínů vám můžeme jejich nákup taktéž doporučit.

Celkové shrnutí

 • Těhotenství a kojení představují zvýšenou zátěž pro ženské tělo, a proto je doporučeno užívání speciálních vitamínů pro těhotné a kojící
 • Femibion je značka vitamínových doplňků stravy pro ženy v těhotenství a po porodu, zaměřená na poskytnutí potřebných živin v různých fázích těhotenství a po něm
 • Femibion 1 je určen pro ženy před otěhotněním a během prvního trimestru. Obsahuje kyselinu listovou, Metafolin, vitamín D, C, jód, vitamíny skupiny B, E, železo a cholin
 • Femibion 2 je vhodný pro ženy od 13. týdne těhotenství až do porodu. Obsahuje podobné látky jako Femibion 1, s přidaným DHA pro podporu vývoje očí plodu
 • Femibion 3 je určen pro ženy po porodu, obsahuje látky jako DHA, kyselina listová, Metafolin, vitamín D, C, jód, vitamíny skupiny B, železo a cholin
 • Uživatelé hodnotí Femibion pozitivně, zdůrazňují jeho účinnost při otěhotnění, snášenlivost bez nevolnosti a uživatelsky přívětivé označení dnů
 • Navzdory vyšší ceně produktů jsou uživatelé ochotni investovat kvůli kvalitě složení a pozitivním výsledkům

Jakou zkušenost máte s doplňky od Femibion během těhotenství a kojení vy?

Přidat komentář