Je Detoxic podvod?

detoxic-recenze-podvodPročistit tělo, osvěžit ducha a třeba i zhubnout pár přebytečných kilogramů. To je novoroční předsevzetí mnohých z nás, ne vždy se ale zcela podaří podle představ.

Pomoci ale mohou i některé potravinové doplňky, které udělají část práce za vás. V ohledu detoxikace je na našem trhu skutečně pestrá paleta produktů.

Některé z nich se zaměřují jen na rychlejší metabolismus, jiné zase nastartují tvorbu svalové hmoty. Takový Detoxic ale cílí ještě jiným směrem – má totiž zbavit tělo nepříjemných parazitů, kteří žijí nejen v trávicím systému a jsou doslova žábou na prameni naší vitality.

Opravdu je Detoxic tak úžasný, jak tvrdí reklama?

Detoxic by měl nejen uvést do normálu naše trávení, ale také nás zbavit mikrobů a dalších parazitů, kteří vyvolávají nevolnosti, ale někdy stojí i na počátku vážnějších chorob.

Proč je Detoxic nedůvěryhodný:

  • špatné recenze a zkušenosti uživatelů
  • výrobce a prodejce stejný, jako u dalších podvodných tabletek a přípravků
  • vysoká cena, která je velmi podobná cenám za ostatní přípravky (většinou 750 Kč nebo 1 300 Kč)

Posílení imunity a tím pádem podpora zdraví, to se považuje u Detoxicu za samozřejmost.

Mezi příznaky toho, že tělo obtěžují nějací parazité, je například častá únava, nevolnost, bledá pleť, silný hlad (nebo naopak nechutenství) a časté banální nemoci (rýma, kašel, kýchání) a také nezvyklé změny nálad. O čem je vlastně Detoxic?

Složení Detoxicu je čistě přírodní

Detoxic vlastně obsahuje jen ryze přírodní složky, nic více a nic méně. Nevýhodou je jeho vyšší cena, ale na druhou stranu přinese zajímavý extrakt různých bylinek, které mají v ohledu zdraví opravdu zaručený efekt.

Obsahuje totiž řebříček, zeměžluč, hřebíček a řadu dalších bylin a aktivních látek. Třicetidenní kúra se má na organismu projevit v míře více než vrchovaté.

Přečtete si recenze a hodnocení Detoxicu jinde:

Jistě, nelze zpochybnit, že s podobným složením bude mít Detoxic opravdový efekt. Ale dávat 1300 korun za měsíční ozdravnou kúru je určitě problémem pro mnoho lidí.

Proč tedy něco podobného podstupovat? Jednotlivé složky si můžete pořídit ve formě bylinkových čajů za zlomek ceny. To je celá věda…

Podívejte se na další „podvodné“ nabídky a doplňky stravy: