Recenze na Penny board od Zefstyle

Už nějakou dobu jsem se chystala, že domů koupím některý z těch nových plastových skateboardů pro starší dcerku. Už dlouho mě přemlouvá, ať jí nějaký ten “pennyboard” pořídím, ale mě to vždycky přišlo jako vyhozené peníze. Nakonec mě ale udolala a tak jsem se rozhodla, že jí tedy pennyboard pořídím na narozeniny.

Začala jsem tedy hledat penny boardy na Googlu, Heuréce a na Zboží a byla jsem trochu vyděšená. Netušila jsem, za kolik se tyhle skateboardy prodávají a cena 3500 Kč za plastovou desku a kolečka mi tedy přijde trochu moc.

Bylo tedy jasné, že dcera originální pravej pennyboard určitě nedostane, protože něco tak předraženýho rozhodně kupovat nehodlám. Tyhle drahý Penny boardy co jsem našla jsou sice s logem a přímo od firmy Penny boards Australia, ale podle mě se neliší ničím od podobných skejtů za mnohem menší peníze.

Zkoušela jsem teda hledat nějakou levnější, ale přitom pořád kvalitní alternativu. Snad při každém hledání, na blogu i na youtube jsem vždycky narazila na zmínku o skate shopu Zefstyle.cz.

Vypadá to, že jde o obchod jenom s penny boardy, tak jsem si to tam trochu prohlídla. Nabídku tedy oproti ostatním nemají moc širokou, je tam pár základních barev a potom nějaké novější modely, ale ceny jsou už mnohem přijatelnější.

Nejsou to fake Pennyboardy?

Když jsem si o těchto plastových skateboardech něco četla, našla jsem něco o tom, že se na internetu často prodávají tzv. fake penny boardy, které stojí sice jen pár stovek, ale nic nevydrží a navíc špatně zatáčí. I takové skateboardy jsem našla, ale hned jsem je vyřadila z výběru, protože mi přišli až moc levné a nechci dceři koupit nějaké šmejd.

Skejty od Zefstyle.cz sice taky nejsou přímo značkové, vypadá to, že jde o nějakou menší značku. Podle videí na youtube od pár holek, který to zkoušeli ale vypadají jejich skejty kvalitně a hlavně fakt zatáčí.

Kolik Penny board stojí? Cena překvapila

tyrkysovy-penny-board-recenzeNa zefstyle.cz jsem kupovala skateboard zhruba za 2000 Kč, brala jsem ten tyrkysový mint. Podařilo se mi to koupit v akci, kdy bylo doručení zdarma a ještě mi k tomu dali selfie tyčku, brýle a klíč ke kolečkům zdarma.

Dorazilo to sice v takové kartonové krabici, ale zabalené to bylo dobře. Pennyboard ze Zefstylu byl už smontovaný, nemusela jsem to teda naštěstí doma nijak skládat (mám problém i se stolkem z IKEI :)).

Dcera na tom teď jezdí asi dva týdny až mě překvapila, jak často ho používá. Je teď konečně aspoň trochu venku a netráví čas pořád zavřená u sebe v pokojíku, tak přemýšlím, že to na Vánoce pořídím i mladší dceři. Jen teda musím vybrat správnou barvu, aby se potom nehádali, která má lepší 🙂

Přidat komentář