Rychlá půjčka ještě dnes

Nedávno jsme v našem magazínu zmiňovali možnost, jak získat peníze formou extra rychlé půjčky. V dnešním článku se budeme věnovat recenzi dalšího podobného úvěru, který vám může zajistit několik tisíc korun snadno před výplatou.

Rychlá půjčkaI když se jedná o nebankovní úvěr, není určitě rychlá půjčka od Perfect Money ničím rizikovým (jinak bychom ji také do našeho článku nezařadili).

Perfect Money patří mezi solidní úvěrové společnosti, u nichž se nemusíte bát poplatků předem ale ani problematického jednání v případě, že budete mít s dluhy potíže.

První půjčka od této společnosti je pro nové klienty nabízena do výše dvou tisíc korun. Můžete si ale půjčit klidně jen 1000 či 1500 Kč, záleží na tom, kolik peněz potřebujete. Výhody v nižší půjčce spočívají v tom, že nepřeplatíte tolik na úrocích.

Další půjčka (poté co váš první dluh splatíte i s poplatky navíc) může být až do 3 000 Kč. Při třetí žádosti o rychlý úvěr od Perfect Money si pak můžete zažádat už o maximum, což je u této nebankovní společnosti 5 000 Kč.

Rychlá půjčka – navýšení, doba splatnosti

[table id=1 /]

Sjednání půjčky probíhá tak, že nejprve vyplníte žádost o půjčku na internetové stránce této společnosti. Po vyplnění všech potřebných údajů je potřeba počkat na instrukce, které obdržíte emailem. Není potřeba platit žádné poplatky předem a to ani ověřovací 1 Kč.
Stejně tak nemusíte dokládat svoje příjmy, ať už jste zaměstnanec, firma či OSVČ. Stačí jen odeslat smlouvu na adresu této nebankovní společnosti. Hned po obdržení potřebných formalit Perfect Money odesílá peníze na váš bankovní účet a vy tak během 48 hodin můžete mít půjčku na svém účtu.