Trenýrkárna – čím obdarovat muže

Každou chvíli má někdo ze známých narozeniny a vymýšlení nových, stále originálních a nápaditých dárků je rok od roku složitější. Často je proto lepší vsadit na jistotu a koupit obdarovanému něco praktického, co opravdu využije. Mezi takové věci může patřit třeba právě oblečení.

Nedávno jsem hledala dárek pro svého známého a narazila jsem na obchod Trenyrkarna.cz, který mi doporučovala kamarádka na Facebooku.

Jde o internetový obchod, který se zaměřuje hlavně na prodej spodního prádla, mají tam kousky jak pro ženy, tak pro muže. I boxerky-represent-painter-mixkdyž značky nijak moc neřeším, zaujal mě jejich výpis, prodávají toho opravdu hodně.

Já jsem se rozhodovala jestli vzít trenýrky Styx anebo trenky Represent. Obě jsou totiž oblíbené značky toho známého, kterému dárek vybírám. Kupovat jiné značky u něho vůbec nemá cenu, strašně dbá na svůj styl a musí mít prostě vždycky jen určité značky, ostatní věci nenosí. Moc tohle myšlení nechápu, ale musím to respektovat, jinak bych ty dárky ani nemusela kupovat.

Nakonec jsem vybrala značku Represent a to proto, že jsem tam objevila ještě sekci s oblečením a vzala jsem k trenýrkám ještě jedno tričko ve slevě. Nebyla jsem si úplně jistá, jestli jsou jedny trénýrky dost velký dárek, tak jsem se musela radši pojistit.

Škoda, že teď před výplatou nemám moc peněz, dívala jsem se na dámské boxerky Calvin Klein a něco bych si tam asi vybrala. No budu muset ještě chvilku počkat.

Jak probíhá nákup

Funguje to jako v jiných internetových obchodech, nahážete si zboží do virtuálního košíku a vyplníte potřebné info. Naštěstí v tomto e-shopu není potřeba složitá registrace, jen napíšete informace pro doručení.

Dá se tam platit i kartou, takže jsem samozřejmě vybrala tuto volbu a dopravu nechala na PPL (75 Kč). Snad to do víkendu stihne přijít, v sobotu jsou totiž ty narozeniny.